Виробництво

Підприємство ТОВ «Луч» було засновано 6 серпня 1998 року в м. Києві. Основна сфера діяльності – виробництво освітлювальних та сигнальних акумуляторних ліхтарів. На сьогоднішній день компанія пропонує покупцям наступні моделі ліхтарів:

  • світлодиодні. Моделі даного типу є оптимальним вибором у тому випадку, коли існує потреба в джерелах додаткового освітлення з тривалим часом світінням. 
  • на лампах розжарювання. Ламповій ліхтар, як правило, обирають співробітники підрозділів МНС та комунального господарства. Основна перевага таких моделей – «теплий», з жовтуватим відтінком промінь, який забезпечує відмінну видимість в умовах туману або задимлення.
  • світлодиодні сигнальні. Спеціалізований ліхтар для залізничного транспорту, який також користується попитом в підрозділів КП «Київський Метрополітен». На задній частині моделі розташовані два яскравих діода червоного та зеленого кольору, що використовуються для подачі відповідних світлових сигналів.

На всі вироби надається гарантія 1 рік. Також, виконуємо післягарантійний ремонт. Запрошуємо до співпраці дилерів по всій території України.